رایبد
 

رایبد به چه معناست؟

به ضم ب، دانشمند، حکیم، دانا، خداوندگار خرد، مرکب از رای به معنای دانش و خرد و بد پسوند ملکیت

چشم انداز رایبد

بزرگ‌ترین, معتبرترین و جذاب‌ترین مرجع بین المللی آموزش الکترونیکی ایران

چشم انداز ما بیانگر این اراده است که می خواهیم جهانی باشیم. به بیان دیگر، ما مشتریان خود را نه فقط در بین هموطنان عزیز جستجو می کنیم بلکه هر کسی در هر کجای این دهکده جهانی می تواند مشتری ما باشد.

جهانی شدن مستلزم ارائه محصولات با کیفیت جهانی است. ما در مجموعه رایبد ادعا داریم که محصولاتی ارائه می دهیم که داری چنین ویژگی هستند. بهبود مستمر شعار ما است و بر این اساس سعی میکنیم که روز به روز محصولاتی با کیفیت‌تر برای شما عزیزان تولید نماییم.

ماموریت رایبد

ماموریت ما تهیه و ارائه دانش و اطلاعات روز در بستر اینترنت به علاقمندان یادگیری در کل دنیا است. نحوه ارائه این دانش و اطلاعات به شکلی طراحی شده‌ است که کاربران را نسبت به مقوله یادگیری علاقمند نموده و وی را در این مسیر تشویق و ترغیب نماید.

شعار سازمانی رایبد

صادق در رفتار، حرفه ای در کار

اعتقاد راسخ ما و همکارانمان بر این است که لازمه ی یک فعالیت حرفه ای در گام نخست، رعایت صداقت در کار است. درواقع در یک فضای سالم، دوستانه و صمیمی امکان رشد تک تک افراد و همکاران فراهم خواهد شد که این خود عامل موفقیت و برتری است. از طرف دیگر، باور داریم که همراهان و مشتریان ما در این سایت، بزرگترین پشتوانه ی کاری و درواقع موثرترین گروه از همکاران ما خواهند بود. از این رو تمام همت خود را به کار بسته ایم تا در کمال راستی و درستی به ارائه‌ی خدمت بپردازیم.

چگونگی استفاده از دوره ها

دوره های رایبد بصورت Self-Paced است. یعنی کاربران و علاقمندان می توانند بر مبنای وقت آزاد و آهنگ پیشرفت خود وارد سیستم شوند و از دوره ها استفاده نمایند. این آزادی در عمل مزیت بزرگی برای کاربران است تا بتوانند بدون استرس و مطابق برنامه زمانبندی خود از این دوره ها استفاده کنند. شایان ذکر است کاربران پس از گذراندن یک دوره با شرکت در امتحان پایانی می‌توانند گواهی پایان دوره یا مدارک معتبر در برخی از دوره‌ها را دریافت نمایند.

سرمایه گذار رایبد

مجموعه رایبد یکی از زیرمجموعه‌های گروه پرورش داده‌ها است. در گروه پرورش داده‌ها علاوه بر رایبد، شرکت‌های نداگستر صبا که ارائه کننده خدمات اینترنت پرسرعت با نام تجاری صبانت است، شرکت میعاد شرق (تولید کننده و توسعه دهنده نرم‌افزارهای کاربردی) و شرکت مهندسی صبا حضور دارند.

همکاری با رایبد

مجموعه رایبد آمادگی این را دارد که با تمامی شرکت‌ها، سازمان‌ها و متخصصین همکاری داشته باشد. این همکاری می‌تواند در قالب تولید دوره‌های مشترک تخصصی یا روش‌های پیشنهادی و خلاقانه باشد