رایبد
 

وب سایت آموزش الکترونیکی رایبد ارائه کننده دوره های آموزشی مختلف در بستر اینترنت است که آموزش های خود را به صورت ویدئویی در اختیار کاربران قرار داده است. ما جهت برطرف نمودن ابهامات و همچنین پاسخ به سوالات احتمالی اقدام به ارائه برخی از قوانین و مقررات سایت در ادامه می نماییم.

1.محصولات وب سایت شامل محتوای ویدئویی، تمرین ها و فایل های ضمیمه است که تحت عنوان پکیج های آموزشی به فروش میرسد کاربران پس از مطالعه ی شمای کلی و مشاهده ویدئو معرفی و همچنین برخی ویدئوهای رایگان هر دوره(ویا ترم) میتوانند اقدام به خریدترم نمایند در صورت اتمام روند خرید امکان بازگشت مبلغ و یا انصراف از خرید وجود ندارد

2. پس از تکمیل فرایند خرید توسط کاربر  و همچنین پرداخت هزینه، ترم مورد نظر در پروفایل کاربری قرار خواهد گرفت و کاربر امکان دسترسی به تمامی محتواهای ترم مذکور را خواهد داشت.

3.درصورتی که در روند خرید و یا در روند دسترسی به محتوا پس از اتمام فرآیند خرید مشکلی به وجود آمد کاربران میتوانند با واحد پشتیبانی تماس حاصل کرده و مراتب را به این واحد گزارش کنند ما متعهد میشویم ظرف مدت 24 ساعت کاری نسبت به رفع مشکل اقدام نماییم در صورت عدم رفع مشکل از سوی رایبد، هزینه دوره خریداری شده مرجوع خواهد شد.

4.درصورتی که کاربران بخواهند انتقادات ، پیشنهادات و یا شکایات خود را با رایبد مطرح کنند، میتوانند در قسمت تماس با اقدام به تکمیل فرم تماس نمایند