رایبد
 

رایبد یعنی چی؟

 براساس فرهنگ دهخدا رایبد به ضم ب، ترکیبی از رای به معنی خرد و بُد به معنای دارنده آن صفته. رایبد یعنی فرد خردمند، حکیم و دانا.

 

رایبد چی کار می‌کنه؟

رایبد یه وبسایت آموزشیه که با استفاده از استانداردای روز دنیا و با کمک گرفتن از بهترین و مجرب‌ترین متخصصای حوزه آموزش اقدام به تولید دوره‌های آموزشی البته با رویکردی متفاوت نسبت به نمونه های موجود در کشور کرده.

این رویکرد متفاوت چیست؟!

ما معتقدیم که مناسب‌ترین راه و بهترین مسیر مطالعه و برنامه ریزی آموزشی در سه مرحله زیر صورت می‌پذیره:

مرحله اول: ادراک موضوع

در این مرحله آموزش، ضروریست کاربر با کمک مشاهده دقیق ویدئوها و مطالعه مستندات هر درس به مفاهیم موجود در آن مسلط شود.

مرحله دوم: تسلط بر موضوع

به منظور تسلط بیشتر بر مفاهیم، لازم است کاربران به حل تمرینات و سوالات متعدد در هر درس بپردازند تا آموخته‌های خود را عمق ببخشند.

مرحله سوم: ارزیابی و جمع‌بندی

مرحله پایانی ارزیابی و جمع‌بندی است که کاربران با پشت سرگذاشتن این آزمون‌ها با موفقیت گواهی و مدرک معتبر از مراکز آموزشی داخلی و بین المللی دریافت خواهند نمود.

در حال حاضر وبسایت‌های آموزشی صرفا بر روی مرحله اول تمرکز دارند ولی رایبد موفق شده به عنوان پیشرو در این زمینه، نسبت به ایجاد زیرساخت دو مرحله بعدی آموزش که به زعم کارشناسان از درجه اهمیت بالاتری نسبت به مرحله اول قرار دارند نیز مبادرت ورزد.

چگونه از خدمات سایت استفاده کنم؟

استفاده از خدمات رایبد خیلی ساده‌تر از چیزیه که به ذهنتون برسه! فقط به یه ایمیل نیاز دارید!‌به همین سادگی! حالا میتونید از یادگیری با شیوه جدید و لذت بخش رایبد به راحتی استفاده کنید.  فقط کافیه دوره مورد نظرتون رو پیدا کنید و توش ثبت نام کنید تا به تعداد زیادی ویدئو و تمرین و آزمون دسترسی داشته باشید و سوالاتتون رو توی تالار گفتگوی هر درس مطرح کنید یا از اساتید بپرسید.اینجوری یادگیری لذت بخش تر میشه و بخاطر کلی تمرینی که حل میکنید مطمئن میشید که هیــــــــــــچ وقت فراموش نمی‌کنید!

 

چگونه می‌توانم با رایبد ارتباط برقرار کنم و سوالات و مشکلات خود را مطرح کنم؟

راه‌های برقراری ارتباط با رایبد خیلی متنوعه => میتونید از طریق ایمیل، تلفن، فکس و قسمت تماس با ما سایت با ما ارتباط برقرار کنید! مطمئن باشید همیشه یکی هست که به سرعت جوابگوی شما باشه!!!

آیا رایبد همکار و شریک قبول میکند؟

رایبد با هر مجموعه‌ یا فردی که توانایی تدریس در زمینه‌های مورد نظر رایبد رو داشته باشه همکاری میکنه! فکر میکنین توانایی تدریس دارین؟ پس تعلل نکنید! همین الان با ما از طریق تلفن یا ایمیل ارتباط برقرار کنید.

البته!!!! شایدم موسسه‌ای هستین که دوست دارید دوره خاصی رو توی سازمانتون آموزش بدید! اگه اینه که خوب میتونید همه جوره رو ما حساب کنید! فقط کافیه از منوی پایین سایت قسمت همکاری فرم رو پر کنید و منتظر تماس ما بمونید!! کمتر از ۴۸ ساعت بعد باهاتون تماس میگیریم. مطمئن باشید!

ارزش‌های بنیادی ما چیست؟

ما در رایبد از یک اصول مشخص و خدشه ناپذیری پیروی می‌کنیم، این اصول هدایت‌گر و جهت‌دهنده تمام فعالیت‌های ماست. در قبال مشتریانمون و در رابطه با خود ما داخل مجموعه و آن اصول عبارتند از: صداقت، اعتماد و کار حرفه ای با نگرش بهبود مستمر! این ارزش بنیادی را با صدای بلند مطرح می‌کنیم تا برای خود تعهد ایجاد نمائیم.