رایبد
دوره تربیت سالم بارگذاری شد
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷
دوره تربیت سالم بارگذاری شد

چگونه کودکانی با تربیت سالم داشته باشیم؟

دنیایی که امروز در آن زندگی می کنیم به ما آموخته است که برای دستیابی به زندگی بهتر و کسب رضایتمندی و شادمانی بیشتر، نیاز به یادگیری داریم. یادگیری به ما فرصتی می­‌دهد تا اشتباهات گذشتگانمان را تکرار نکنیم و از موفقیت‌­های آن­ها الگوبرداری کنیم. ما یاد گرفته ایم که برای کسب بهترین نتایج بهتر است از مشورت دیگران بهره­مند شویم و بجای صرف وقت‌مان برای آزمون و خطا، از نتایج تحقیقات متخصصین هر حوزه استفاده کنیم.

موضوع فرزندپروری نیز که روزی یک فرایند جاری و کم اهمیت تلقی می‌­شد و افراد به سادگی و بدون توجه به ظرایف و پیچیدگی­‌های آن، از کنار آن می­‌گذشتند، امروزه به عنوان یک مهارت در نظر گرفته می­‌شود و متخصصان حوزه­ی خود را دارد. متخصصانی که با صرف وقت و انجام مطالعات تجربی برآنند تا به والدین کمک کنند رابطه­‌ی بهتری با فرزندانشان برقرار کنند تا هم خودشان رضایتمندی و شادمانی بیشتری را در زندگی امروزشان تجربه کنند و هم بتوانند فرزندانی تربیت کنند که آینده‌­ی بهتری را برای بشریت خلق کنند. فرزندانی توانمند، اثرگذار، مسئولیت پذیر و مشارکت جو.

مدل تربیتی «تربیت سالم» حاصل مطالعات بیش از 30 ساله‌ی متخصصان و کارشناسان تعلیم و تربیت و روانشناسی است که تلاش کرده با مطالعه­‌ی رفتار انسان و شیوه­‌های انگیزش و تصمیم گیری او، ابزارهایی تولید کند تا بتواند عشق و امید و شادمانی را که از بسیاری مدارس و خانواده‌­ها رخت بر بسته، دوباره به آن­ها برگرداند. ما هم به همین امید این دوره را برای شما طراحی و برنامه ریزی کردیم تا به هم کمک کنیم با یادگیری مهارت های موثر فرزندپروری، به زندگی بهتری برای خودمان و فرزندانمان دست پیدا کنیم.

امیدوارم که با مشارکت فعال در این دوره، شما نیز به خانواده­ی بزرگ «تربیت سالم» بپردازید و همانند آن­ها «رنج بچه داری» را به «لذت فرزندپروری» تبدیل کنید.

این دوره آموزش ویدئویی توسط استاد فرشچی مدرس موسسه آموزشی تربیت پویا مبتنی بر مدل تربیتی تربیت سالم تهیه گردید، که در سه بخش زیر ارائه شده است:

۱. آشنایی با تربیت سالم

۲. ورود به دنیای کودکان

۳. جایگزین‌های تنبیه


ضمنا شما این دوره را به صورت کامل میتوانید با تخفیف ویژه از طریق لینک زیر خریداری کنید.

دوره کامل تربیت سالم مبتنی بر مدل تربیتی تربیت سالم 


سازمان ارایه کننده محتوا: موسسه آموزشی تربیت پویا

 شخص ارایه کننده محتوا:  محمدجواد فرشچی

نحوه گذراندن موفق دوره:  دیدن کلیه­‌ی ویدئوها و شرکت در فعالیت­‌ها و پاسخگویی به سوالات آزمون­‌ها