رایبد
دوره ITIL دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی
یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵
دوره ITIL دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی

معمولا دانشجویان دانشگاه ها،  بعد از فارغ التحصیلی دارای  تخصص  لازم بمنظور ورود به بازار کار کشور نیستند و با مشکل بیکاری روبرو می شوند. چرا که دروس دانشگاهی هر چند بسیار مهم و کلیدی هستند ولی برای جذب در بازار کار کافی نبوده  و دانشجویان  باید از تخصص مورد نیاز شرکت ها و سازمان ها برخوردار باشند.


دانشگاه غیاث الدین با درک این شرایط  اولین دانشگاهی است که  برنامه ویژه ای را طراحی کرده تا این مشکل را تا حد امکان مرتفع نماید. درس مدیریت خدمات فناوری اطلاعات  بر پایه به روش (Best Practice)   بسیار معتبر و جهانی ITIL در این راستا   طراحی و  ارائه می شود. بدون شک این دوره یکی از پرکاربردترین  دوره های تخصصی روز است. تقریبا تمامی شرکت ها و سازمانها ی دولتی و خصوصی امروزه بدون داشتن مدیریت کارآمد  خدمات فناوری اطلاعات قادر به افزایش بهره وری خود  یا ایجاد رقابت با رقبای خود نیستند. لذا فناوری اطلاعات و مدیریت خدمات فناوری اطلاعات از اهمیت روز افزونی برخوردار است.


دانشجویان عزیز نگران نباشند اگر مفاهیم این دوره تا حدی مشکل باشد که بسیار طبیعی است ولی با تلاش و تکرار ویدیو ها و مواد آموزشی رفته رفته با این مفاهیم روز دنیا آشنا خواهید شد که لازمه پیشرفت شما در این عرصه است. لطفا سوالات خود را بدون هیچ گونه تردیدی با استاد درس بصورت برخط مطرح نمایید. استاد  طی حداکثر 24 ساعت پاسخگوی سوالات شما خواهد بود